zele-modrica-1024x768

LAKTAŠI ADMIRAL BET SEDMICOM ISPRATILI MODRIČANE!
Velika razlika u kvalitetu

Laktaši Admiral Bet u 7. kolu m:tel Prve lige RS bez mnogo muke savladali su na domaćem terenu Alfa Modriču ubjedljivim rezultatom 7:0.

Domaći su poveli u 11. minuti kada je akciju započeo štoper Runić koji šalje dugu loptu ka Škoriću, koji je prosljeđuje do Zelenike, a ovaj iz prve asistira Bosančiću za 1:0. Na novi pogodak čekalo se tri minuta. Milojević je proigrao Škorića, koji trese mrežu iza leđa mladog golmana gostiju Trišića za 2:0. U 38. minuti u strijelce se upisao i asistent kod drugog gola Milojević, da bi poslije dva minuta Škorić nakon dodavanja Markovića postigao svoj drugi gol za 4-0 što je bio rezultat prvog poluvremena.

U 60. minuti brz napad domaćina krenuo je od Zelenike, koji upošljava Škorića čiji udarac Trišić brani ali lopta se odbila do Markovića, koji nije imao težak zadatak da loptu pošalje u nebranjenu mrežu za 5-0. Rezervista Vuković u 67. minuti povećava rezultat na 6-0 poslije lijepe solo-akcije a tačku na današnju goleadu i konačnih 7-0 postavlja kapiten Amidžić u 84. minuti nakon kornera.

Najbolje prilike gosti su imali u 19. i 43. minuti preko Holanđanina El Ghamartija, koji je u prvom navratu šutirao za malo pored gola, a u drugoj šansi pogodio prečku.

Laktaši Admiral Bet u 8. kolu gostovaće ekipi Omarske.